English version button Translates into English from Polish automatically. English version now available thanks it PWN Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN | Login | Zarejestruj się | RSS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Drukuj ten post Drukuj ten post

Latamy w Kożuchowie.

time Wrzesień 28th, 2015 napisany przez autor januszj57

Mimo niemałych problemów z lotniskiem(jak wiadomo dotąd użytkowane przez nas lotnisko zostało zaorane), korzystamy z nowej lokalizacji kilka metrów od starego lądowiska, nowe okazało się całkiem niezgorsze. Wraz z Krzysztofem zakupiłem małego szybowca Free Bird, na zdjeciach sklepu wyglądał pięknie ale okazal się nielotem.

04 05 06

01 07 03

Mój model nieco zmodernizowałem, nadałem mu wznios aby model ustatecznić, poprawiłem lotki, pomogło na tyle że przy drugim locie nieszczęśliwie został ubity kret. W tych nerwach stwierdziliśmy z Krzysztofem że nigdy więcej kupnych modeli i na jakiś czas porzucamy elektryki i wracamy do modeli spalinowych. Krzysztof zbudował w ekspresowym tempie nowego tranerka, ja odkupiłem duąego trenerka od Krzysztofa(był modelem Grześka ale pojego rozbicu wymagał remontu, i lata). Ponadto odkurzyłem dawno nielatanego combata Iła 10.

13 14 15

12 16 17

W ostatnią sobotę i niedziel spedziliśmy na lotnisku, byli również widzowie i Sławek z swoim dronem. Tak się zalataliśmy że zastał nas wschód księżyca a nad ranem zaćmienie.

21 20 19

Pozdrawiam. Janusz.

Opublikowane w Aktualności, Download, latające, O nas | comments Możliwość komentowania Latamy w Kożuchowie. została wyłączona

Komentarze niedostępne.