English version button Translates into English from Polish automatically. English version now available thanks it PWN Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN | Login | Zarejestruj się | RSS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Drukuj ten post Drukuj ten post

Wiadomości dotyczące działalności i wyglądu strony

time Lipiec 31st, 2007 napisany przez autor Kamil (admin)

Pewnie zauważyliście, że na naszej stronie zmienił się baner. Jego autorem jest Andrzej. Nie jest to wersja ostateczna, Andrzej chciałby żeby był animowany i aby doszło jeszcze kilka elementów graficznych. Jeszcze raz dziękujemy za wykonanie grafiki 🙂

Nasza strona wciąż się rozwija, czeka ją jednak gruntowne odświeżenie graficzne. Środek strony zostanie rozszerzony do 950px (w tej chwili jest 800px) kosztem bocznych pasków. Już mało kto ma monitor o rozdzielczości 800×600, więc strona jest niepotrzebnie zwężona. Dzięki temu będzie jaśniejsza, bo boczne, szare paski będą cieńsze, tekstu będą dłuższe. Kolumna z kategoriami zostanie przesunięta na lewą stronę. Czcionka zostanie przyciemniona. Boczne banerki zostaną przeniesione na inną stronę i podpisane, bo teraz jeszcze chyba nie wszyscy wiedzą o co w tym chodzi. Dodam jeszcze licznik strony.

Jeśli ktoś z was chce żeby jego zdjęcie było na stronie „o nas” proszę o podesłanie go ma maila. Docelowo mają się na niej znaleźć zdjęcia większości modelarzy od nas.


Chcesz pochwalić się swoim modelem? Nie ma problemu, utworzymy stronę galeria, gdzie będzie można wrzucić fotki i krótkie opisy, już wkrótce. Andrzej chciał opisać budowę swojego combata, ja zrobię opis budowy SAU 34 (wyczynowy model halowy do aeromusicalu)

Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje dotyczące działania / wyglądu strony, śmiało piszcie.. formularz kontaktowy jest na stronie „o nas / kontakt”

Wiecie, że nasza strona była już oglądana ponad 1800 razy? Jesteśmy na 52 miejscu w rankingu najlepszych modelarskich stron internetowych. Łatwo nas znaleźć w google, choć prowadzi do nas tylko jeden bezpośredni link z innej strony modelarskiej (lotnisko Koczargi).

EDIT:

Zmiany

  • przyciemnienie tekstu : OK zrobione
  • przesunięcie kolumny na lewą stronę : OK zrobione
  • podpisanie banerków : OK zrobione
  • nowy baner : Ok zrobione
  • zwiększenie szerokości strony : OK zrobione
  • licznik strony : narazie brak

Opublikowane w Inne, O nas | comments Możliwość komentowania Wiadomości dotyczące działalności i wyglądu strony została wyłączona

Komentarze niedostępne.