English version button Translates into English from Polish automatically. English version now available thanks it PWN Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN | Login | Zarejestruj się | RSS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Drukuj ten post Drukuj ten post

REGATY RYNNOWE 2018 w Bytomiu Odrz.

time Październik 7th, 2018 napisany przez autor adamm

W słoneczną sobotę 29 września 2018r. Hufiec ZHP Nowa Sól realizując zadanie jakim były WARSZTATY WODNIACKIE I MODELARSKIE  zakończył projekt pn. „Z WIATREM I POD WIATR” –wyzwalamy aktywność osób niepełnosprawnych  współfinansowany ze środków  PFRON przy udziale Województwa Lubuskiego.

Warsztaty modelarskie dla ponad 30 osób z Bytomia Odrz., Nowej Soli i Zielonej Góry przeprowadził p.Rafał KASPRZAK  –  instruktor  Klubu Modelarskiego z Bytomi Odrz.  Nie wyniki były najważniejsze , a świetna zabawa przy budowie żaglóweczek i rozgrywkach sportowych , które dostarczyły wielu emocji najmłodszym skipperom.

Upamiętniając fakt, że tegoroczne Regaty Rynnowe odbyły się w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości  wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa i każdy mógł wziąć do domu własnoręcznie zbudowana i ozdobiona żaglóweczkę.

Żywe zainteresowanie takimi rozgrywkami modelarskimi daje nam jako organizatorom motywacje do dalszych podobnych działań! W przyszłości z pewnością będziemy kontynuować REGATY RYNNOWE licząc, że inne środowiska modelarskie będą nas naśladowały , propagując wśród dzieci te pożyteczną formę spędzania czasu wolnego.

REGATY RYNNOWE są świetnym wstępem do poważniejszych regat modelarskich takich  jak chociażby Regaty klasy FOOTY, w których nasi zawodnicy są w polskiej czołówce. Od 2010 roku   jako Klub Modelarski Bytom Odrzański  zdobyliśmy 4-krotnie pierwsze miejsca w Mistrzostwach Polski klasy FOOTY, w tym jeden raz drużynowo w 2018r. we Wrocławiu co jest naszym największym wspólnym sukcesem!

Opublikowane w Aktualności, Bytom Odrzański, Zawody i imprezy | comments Brak komentarzy »

Dodaj komentarz

Uwaga: W celu obrony przed spamem niektóre komentarze są zatrzymywane do oceny. Proszę nie wysyłać komentarza drugi raz, pojawi się na pewno w późniejszym czasie.