English version button Translates into English from Polish automatically. English version now available thanks it PWN Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN | Login | Zarejestruj się | RSS

Drukuj ten post Drukuj ten post

Regaty Niepodległości 2021 we Wrocławiu

time listopad 15th, 2021 napisany przez autor adamm

Narodowy Dzień Niepodległości można świętować w różny sposób, a my jako Klub Modelarski Bytom Odrzański spędziliśmy go na sportowo i po żeglarsku!

2 juniorów i 3 seniorów z naszego Klubu wzięło udział w Regatach Niepodległości klasy FOOTY we Wrocławiu na Harcerskim Ośrodku Wodnym „Stanica”. Przy słonecznej pogodzie i sprzyjającym wietrze rozegrano 15 biegów, gdzie seniorzy i juniorzy pływali razem, choć klasyfikowani byli osobno.

W kategorii seniorów zwycięzcą został Bartłomiej Jakobsche POL-88 z Wrocławia, drugie miejsce zajął Denis Mordovets UKR-3, a trzecie miejsce Kamil Musiejkiewicz POL-97 Klub Modelarski Bytom Odrzański. Adam POL-69 zajął miejsce 6, a Bodziu POL-23 miejsce 7.

W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Kosma Kołkowski z Zielonej Góry, drugie miejsce Adrian Skrobacz POL-28 Klub Modelarski Bytom Odrzański, trzecie Alicja Czarniecka z Wrocławia,a czwarte Janek Musiejkiewicz POL-16 Klub Modelarski Bytom Odrzański.

Dziękujemy Organizatorowi p. Pawłowi Dejnakowi POL-01 za trud organizacyjny, ciepłą atmosferę i upominki dla zawodników, ale przede wszystkim za kontynuację tradycji organizowania Regat Niepodległości, które po raz pierwszy odbyły się w 2011r. na Kocim Stawie w Nowej Soli z inicjatywy modelarzy sportowych z Bytomia Odrzańskiego i Nowej Soli. Pozostałym zawodnikom dziękujemy za wspólne żeglowanie i sportowe emocje. Do zobaczenia na wodzie w nowym sezonie żeglarskim. Ahoj!

Opublikowane w Aktualności | comments Możliwość komentowania Regaty Niepodległości 2021 we Wrocławiu została wyłączona