English version button Translates into English from Polish automatically. English version now available thanks it PWN Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN | Login | Zarejestruj się | RSS

Loading...
Drukuj ten post Drukuj ten post

Mistrzostwa Polski klasy FOOTY 2019 we Wrocławiu

time lipiec 14th, 2019 napisany przez autor adamm

Tegoroczne rozgrywki podczas Mistrzostw Polski klasy FOOTY, które dobyły się w dniach 22-23 czerwca 2019r. we Wrocławiu jako modelarze sportowi z Klubu Modelarskiego Bytom Odrzański również możemy uznać za udane, ponieważ zdobyliśmy II miejsce w klasyfikacji drużynowej!

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej najlepsza dziesiątka radiosterników Footy  w kategorii senior wygląda następująco:

10. Dalibor SEBERA ml. CZE-98, 65 pkt.

W kategorii junior III miejsce zajął Adrian SKROBACZ POL-28  i IV miejsce Wojtek KASPRZAK , zaś w kategorii women  III miejsce Sandra HEINZE POL-25.

Te dwudniowe regaty były doskonałą okazją do ścigania się z najlepszymi zawodnikami z Polski, Czech i Ukrainy, dzięki temu nasi radiosternicy nabyli jeszcze więcej doświadczenia sportowego!

Wieczorne konsultacje techniczne w doborowym towarzystwie naszych czeskich kolegów sprawiły,że jeszcze bardziej podnieśliśmy poziom naszej wiedzy regatowej 😉

Dziękujemy Organizatorowi p.Pawłowi Dejnakowi POL-01 za stworzenie modelarskiej imprezy sportowej na wysokim poziomie 🙂

Opublikowane w Aktualności, Wrocław, Zawody i imprezy | comments Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski klasy FOOTY 2019 we Wrocławiu została wyłączona