English version button Translates into English from Polish automatically. English version now available thanks it PWN Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN | Login | Zarejestruj się | RSS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Drukuj ten post Drukuj ten post

54 Jablonecka Kotva- 28 sierpnia 2021

time sierpień 30th, 2021 napisany przez autor adammW sobotę czyli 28 sierpnia wyjechaliśmy już przed świtem, aby wziąć udział regatach klasy FOOTY 54 Jablonecka Kotva, u naszych czeskich kolegów w Camp Sedmihorky.
W przerwie obiadowej zamówiliśmy sobie krokety, langosze oraz knedliki ze śliwkami…ale że ekipa nasza to albo kierowcy, albo nieletni to taki smak z Czech musiał nam wystarczyć 😉 Po kilkugodzinnych rozgrywkach trzech z nas zajęło miejsca na podium: Jasiu i Adrian w juniorach, a Kamil w seniorach!
Wiatr zbytnio nie dopisał, wiało słabiutko, ale wbrew obawom deszcz nam regat nie zepsuł ! 😀 Jako skipperzy nabyliśmy kolejne doświadczenie sportowe i na tym nie poprzestajemy, bo najbliższe regaty klasy FOOTY – Regaty o Puchar Polski Zachodniej odbędą się już w sobotę 4 września na bytomskiej Majorce. W tym samym czasie będzie odbywał się piknik na bytomskich błoniach pn. „Zdrowo,Ludowo,Chryslerowo” , a zatem atrakcji nie zabraknie;-)

Opublikowane w Aktualności | comments Możliwość komentowania 54 Jablonecka Kotva- 28 sierpnia 2021 została wyłączona

Komentarze niedostępne.