English version button Translates into English from Polish automatically. English version now available thanks it PWN Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN | Login | Zarejestruj się | RSS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Drukuj ten post Drukuj ten post

100-lecie lotnictwa w Polsce, Jeżów Sudecki 16-17.05.2018.

time Czerwiec 27th, 2018 napisany przez autor januszj57

W dniach 16-17 czerwca na górze szybowcowej w Jeżowie Sudeckim odbył się piknik modelarski w 100-etnom rocznice uzyskania niepodległości przez Polskę. Impreza rodzinna, pokazy modeli latających Rc połączone z atrakcjami dla najmłodszych adeptów modelarstwa, dzieci brały udzial w konkursie rysunkowy i zawodach rzutków z depronu. Loty widokowe śmigłowcem za jedyne 160,- zł/osoby stanowiły atrakcję dla nielicznych. Przepiękna pogoda, darmowa kiełbasa, pamiątkowy breloczek, miła atmosfera, cudowne widoki na kotlinę jeleniogórską dopełniały aż nadto radości z pobytu na lotnisku. Silna grupa z Kożuchowa i Nowej Soli w osobach Zbyszka, Czesia, Krzysztofa oraz mnie osobiście miała to szczęście uczestniczenia w pikniku. poniżej foto relacja:


Pozdrawiam. Janusz.

Opublikowane w Aktualności | comments Brak komentarzy »

Dodaj komentarz

Uwaga: W celu obrony przed spamem niektóre komentarze są zatrzymywane do oceny. Proszę nie wysyłać komentarza drugi raz, pojawi się na pewno w późniejszym czasie.