- Lubuski Portal Modelarzy RC - http://www.rcclub.pl -

Zawody o puchar Starosty Dąbrowno 16.06.2012

Puchar Starosty Nowosolskiego Dąbrowno 16.06.2012

W sobotę 16 czerwca 2012 na lotnisku klubowym „Ikarus-Team” w Dąbrownie  rozegrane zostały zawody o Puchar Starosty Nowosolskiego w konkursie  na celność lądowania, slalomu;  motolotniami i paraglajtami. Pomimo kapryśnej pogody, dużego wiatru i przechodzących burz, pod wieczór  udało się zorganizować zawody. Starosta Józef Suszyński adorowany na każdym kroku przez naszego Prezesa Romana Rataja, podziwiał osiągnięcia klubu, sprzęt jakim dysponują  „ikarusy” oraz przybyli na spotkanie zaprzyjaźnieni koledzy lotnicy.

[1]     [2] [3]

[4]  [5] [6]  [7] [8]

Publiczność licznie dopisała, i co najbardziej budujące  to fakt obecności dużej liczby dzieci, niech za młodu nasiąkają bakcylem lotnictwa. Klan Ratajów dwoił się i troił w zabawiani gości, kokietowaniu pięknych pań (domena zarezerwowana w szczególności dla Prezesa Romana), częstowano gilową kiełbasą  i bezalkoholowym napitkiem.

[9]  [10]  [11]

[12]  [13]  [14]

[15]   [16]  [17]

[18]  [19]  [20]

Komentatorem  rozgrywanych zawodów był Prezes Roman, jego trafne i obrazowe relacje o zabarwieniu seksualnym; „właśnie Tomkowi stanęło śmigło…?!!!” bardzo precyzyjnie zapoznawało laików z zawiłymi terminami lotniczymi. Impreza bomba, fajna atmosfera, wspaniały wypoczynek, bardzo udany weekend, piękne nagrody,   DUŻE BRAWA DLA IKARUSÓW !!!    Prosimy o bis. Oraz adres filmu część I .

http://youtu.be/45TY5YfAw6A [21]

Pozdrawiam Janusz

Comments Disabled (Open | Close)

Comments Disabled To "Zawody o puchar Starosty Dąbrowno 16.06.2012"

#1 Comment By tomasz On 18/06/2012 @ 22:01

witam…
miło jest poczytać i pooglądać relacje z zawodów które się organizowało:), a zwłaszcza jeśli jest to relacja na „gorąco” i tak napisana że przeżyłem ją jeszcze raz:) P.S. autorowi tej foto-relacji tak się podobało, że po auto wrócił dopiero na drugi dzień!:))) dzięki Janusz za wpis na waszej stronie. Pozdrawiam ikarus-team.