- Lubuski Portal Modelarzy RC - http://www.rcclub.pl -

Model Katana – sprzedany

Witam, mam do sprzedania za symboliczne pieniądze model Katana widoczny na zdjęciach poniżej. Model ma około 160 cm rozpiętości i 160 cm długości więc jest duży. Model + 3 serwa standard do oddania za 149zł. W skład zestawu wchodzi również maska silnika oraz podwozie widoczne na zdjęciach.

Latał z silnikiem elektrycznym , ale nie ma problemu aby wstawić silnik spalinowy. Model ma oderwane podwozie po ostatnim lądowaniu. Maska silnika i kabinka ma kilka pęknięć (co widać na zdjęciach, mankamenty te powstały podczas użytkowania a nie od kraksy). Poza tym nie jest uszkodzony, nie był też naprawiany (nie złapał kreta). Skrzydła nie są zdejmowane, ale sklejone na stałe i dla mnie jest to problem, bo nie mieści mi się do mojego małego samochodu bez składania tylnych siedzeń (nie mam samochodu typu kombi). Ma kilka widocznych śladów użytkowania, ale to normalne by był kilka razy w powietrzu.

Model latał bez steru kierunku, ale nie ma przeszkód, aby go uruchomić. Trzeba wstawić dodatkowe serwo i popychacz na kierunek.

W razie pytań proszę pisać na timon.1[małpa]interia.pl lub dzwonić 605590370 (po 16.00). Odbiór osobisty w Nowej Soli lub w Zielonej Górze.

[1] [2]

[3]

[3]

[4]

Pozdrawiam Kamil